Předškolka

Volná místa

2018_09_11 . PŘEDŠKOLKA pro děti 2-4 roky - MÁME VOLNÁ MÍSTA (stav 11.9.2018) 

 

I v letošním roce pro vás otevíráme předškolku, určenou pro děti ve věku 2 - 4 roky (ideálně bez plen).

V předškolce se děti naučí pracovat v kolektivu, používat základní hygienické návyky, nebude chybět spousta tvoření, procházky v přírodě, zpívánky a říkanky - to vše pod vedením zkušených lektorek a nově i pedagogické posily.

Předškolka bude v provozu každé úterý, středu a čtvrtek od 8 - 12 hodin, v případě zájmu možnost odpoledního bloku včetně spinkání a odpolední svačinky - vyzvedávání v 15 hodin.

 

Cena

Jednodenní docházka - 360 Kč (90 Kč/hod.)

Dvoudenní či třídenní docházka - 320 Kč (80 Kč/hod.)

Jednorázový poplatek - 500 Kč *

* na pomůcky při tvoření, odměny při soutěžích apod.

 

V ceně je zahrnut materiál na kreativní tvoření, hygienické pomůcky a dopolední, případně odpolední svačinka. Oběd je obstarán z nedaleké jídelny DOMYNO a platí se vždy ráno při přebírání dítěte 35 Kč /dětská porce.

V případě zájmu pište na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

STARTUJEME V ÚTERÝ 18. ZÁŘÍ 2018

 

Leták

 

Zápis do PŘEDŠKOLKY

2019_04_25 . Vážení rodiče a milá dítka, srdečně vás zveme na zápis do předškoličky pro školní rok 2019/2020, která bude v provozu ve dnech úterý, středa a čtvrtek.

pondělí 13. 5. 2019 od 10:00 hodin

 

Přijďte si prohlédnout prostředí, ve kterém si s dětmi hrajeme, cvičíme a také tvoříme, popovídat si s proškolenými lektorkami, které se o dítka již několik let starají a které vám zodpoví veškeré dotazy. Děti si mohou pohrát v herně nebo využít naší zahradu s herními prvky. 

Registrace (z kapacitních důvodů) nutná na emailu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Na vaši návštěvu se těší lektorky Šárka Michnová a Anna Setničková.